Asus Zenfone 11 Ultra - konec malých výkonných Androidů?

Originál článek publikovaný na: https://www.svetandroida.cz/asus-zenfone-11-ultra-certifikace/

Před několika měsíci se spekulovalo, že Asus výrazně omezí chod své mobilní divize Nástupce výkonného a kompaktního Asusu Zenfone 10 už pravděpodobně nedorazí Chystaný Asus Zenfone 11 Ultra kompaktní rozměry určitě mít nebude Kompaktní telefony to na trhu v těchto letech vůbec nemají jednoduché. Zájem o ně setrvale klesá, výrobci jim nevěnují téměř žádnou pozornost…

Ahoj. Malokdy reaguji na clanky, ale tento mi neda nereagovat. Jiz roky vyhlizim maly kompaktni telefon. Posledni kompaktni telefon podle me delalo Sony. Od te doby sama prerostla padla. Zenfon podle me neni kompaktni, ale patri mezi to nejmensi co se da na trhu sehnat s dobrym vykonem. Spise si myslim, ze pro vyrobce nejsem zajmova skupina lidi co meni telefon kazdy rok, a radeji si koupim neco s vyssim vykonem co mi vydrzi par let. Soufam, ze mi stavajici telefony chvili vydrzi a pak asi prijde cas “otestovat” nove Vckove telefony. Mejte se.

Mně Zenfone přijde rozumně kompaktní, že by mohl být ještě o něco menší souhlasím…

Ty “véčkové” telefony jsou určitě dobrá cesta jak zmenšit telefon, jen tím složením jim roste tloušťka + ne každý chce mít ohyb v displeji, byť nepatrný.