5 tipů na zboží z Číny: Baseus 65W nabíječka v Super Deals

Originál článek publikovaný na: 5 tipů na zboží z Číny: Baseus 65W nabíječka v Super Deals

Vítejte u další epizody seriálu Tipy z Číny, ve kterém doporučujeme zajímavé produkty z online tržiště AliExpress. Po delší době jsme se mrkli do kategorie Super Deals, kde jsme objevili lákavé dočasné slevy. Největší pozornost upoutala výkonná 65W GaN nabíječka značky Baseus. Evropské sklady, daň a cloProdejní portál AliExpress již začal plošně využívat přímé zdanění…

Pozor! U osmimístné prodlužovačky to podle obrázku na Alím vypadá, že zástrčka na konci šňůry je celoplastová a nemá tedy propojení na ochranný vodič ani přes Schuko plíšky ani na kolík!

1 Like

Odkazovaný čistič displeje se prodává bez čistící tekutiny (no liquid)

Díky za postřeh. Nechce se mi věřit, že by někdo vyrobil takovou prodlužovačku s OSMI zásuvkami a přitom nechal jen celoplastovou zástrčku na začátku, přičemž by tam nechal drážky bez ultra levných plíšků. To spíš vypadá na odfláknutý render toho produktu.

PS: Tak teď se dívám na fotky v recenzích a je tam vidět, že jsou kontakty na kolík i na Schuko.

1 Like

Dobrý den,
se zástrčkou máte pravdu, že dle uživatelských fotek jsou plíšky i ochranná dutinka osazeny. Horší to je ale s vnitřním zapojením: vodiče 0,75 mm2 a jen dvouvodičové zapojení tj. bez ochranného vodiče i když ne některých fotografiích je vidět třívodičová šňůra (plíšky Schuco nejsou v zásuvkách připojeny)!
J. Urban